O NAS

We Are Young But We
Have A Lot Of Friends Already

Our
Story

Centrum Rekreacji OLIMP

Jest miejscem, w którym najwyższym priorytetem jest zdrowie, zadowolenie i dobre samopoczucie osób ćwiczących. Naszym podstawowym celem jest zapewnienie usług o wysokiej jakości dopasowanych do życzeń i celów naszych klientów. Chcemy, aby każdy, kto przekroczy próg naszego klubu, pozostawił za sobą stres codziennego życia i pozwolił działać pozytywnym czynnikom aktywności fizycznej, niezależnie od tego, czy jego zamiarem jest relaks, pozbycie się negatywnego napięcia psychicznego, trening wytrzymałościowy, siłowy, koordynacyjny, oraz czy zamierza odpoczywać indywidualnie, czy też w grupie.

 

Dodatkowa oferta

Description

 • Kort tenisowy

  Kort tenisowy

  Posiadamy w ofercie odkryty kort tenisowy czynny w sezonie letnim. Szczegółowe informację dostępne w recepcji klubu.

 • Hala sportowa

  Oferujemy pełnowymiarową halę sportową, która idealnie nadaje się na różnego rodzaju zajęcia sportowe i umożliwia organizację zawodów na poziomie mistrzowskim.

  Jej wyposażenie pozwala na organizację zajęć z zakresu gier zespołowych, sportów indywidualnych oraz prowadzenia treningów ogólnorozwojowych i szkolnego wychowania fizycznego.

  Dzięki zastosowaniu konstrukcji kotar istnieje możliwość podziału hali na trzy niezależne sektory, na których równocześnie mogą trenować trzy grupy ćwiczeniowe.
  Hala dostępna jest od wczesnych godzin rannych do późnych godzin wieczornych.

  W celu rezerwacji hali prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  Hala sportowa
 • Sauna

  Sauna

  Do dyspozycji naszych gości posiadamy w pełni wyposażoną Saunę.
  Jak twierdzą Finowie, sauna oczyszcza ciało i umysł, skutecznie przeciwdziała starzeniu się organizmu oraz ma bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie i urodę. Skóra całego ciała oczyszcza się z tłuszczu, łojotoku, martwych komórek, staje się czysta i gładka i zaczyna lepiej oddychać. Pozwala to na lepsze wchłanianie różnych preparatów odżywczych i nawilżających. Takie zbawienne działanie tradycyjnej sauny wynika z połączenia procesów przegrzania i ochłodzenia ciała, co powoduje hartowanie naszego organizmu i lepsze przystosowanie do ekstremalnych zmian temperatury oraz zwiększenie wytwarzania ciał odpornościowych.

 • Dziecięca Akademia Rekreacji

  Chcemy zaprosić WAS do naszej studenckiej społeczności – pokażemy, że w każdym wieku można się uczyć nowych rzeczy. Wiedząc, że czas jest dla WAS bezcenny (i szkoda go marnować czekając na dzieci w trakcie ich zajęć :-)) – każdemu przedstawimy ciekawą formę spędzenia czasu wolnego.

  Dla DZIECI proponujemy zajęcia w WSB-NLU (dwie grupy wiekowe: 4-7 i 8-12 lat). W naszej ofercie znajdują się:
  • Zumba,
  • Sztuki walki,
  • Breakdance,
  • Zajęcia kreatywne (sięgają do różnych aspektów twórczości, rozwijają wyobraźnię i ekspresję).

  Dla RODZICÓW proponujemy zajęcia sportowe w Centrum Rekreacji WSB-NLU OLIMP

  Dziecięca Akademia Rekreacji